Náš nábytok sa dedí

Skutočné drevo je materiál snov.
Materiál, ktorý umožňuje pohrať sa
s detailom. Materiál, ktorý má svoju
prírodnú štruktúru a farebnosť.

Náš nábytok sa dedí
Nábytok z dreva

Nábytok
z pravého dreva

Náš nýbytok sa dedí

Náš nábytok sa dedí

100% recyklovateľné

100% recyklovateľné

Vyrobené na slovensku

Vyrobené na slovensku

Výrobe postelí sa venujeme už vyše 20 rokov a považujeme ich za najdôležitejší kus nábytku. Dlhoročné skúsenosti s výrobou a prácou s drevom ako prírodnými materiálmi zaručujú zdravý spánok bez škodlivín a kvalitnú relaxáciu.

Firma MATRATEX je náš overený dlhoročný partner a uznávaný odborník v tejto oblasti . Ich 20 ročná tradícia je zárukou, že matrace sú vyrobené podľa najnovších trendov, odborných poznatkov a vždy z prvotriednych materiálov. Spĺňajú tie najnáročnejšie hygienické a ergonomické kritériá.

Oddychujte v priestore doplnenom o masívnu komodu. Majte uložené veci štýlovo. Otvorte si dvierka alebo zásuvku a nazrite dovnútra. Všetky, aj skryté časti nášho nábytku sú zo skutočného dreva. Ich vypracovaniu je venovaná rovnaká pozornosť ako pohľadovým dielom.

Strávte príjemný čas okolo jedného stola s vašimi najbližšími. Vyberte si z našej ponuky tú správnu kombináciu jedálenského stola a stoličiek. Dubové stoly dávajú vyniknúť neopakovateľnej kresbe prírodného materiálu vo všetkých našich kolekciách. V ponuke sa nachádzajú základné pevné stoly a stoly rozťahovacie.

Kolekcia dubového sedacieho nábytku vhodného do interiérov domov, zimných záhrad, ako i do exteriéru zastrešených terás. Masívny dub je povrchovo upravený voskovo-olejovým náterom. Pre výlučne interiérové použitie je na objednávku možná farebná úprava morením a lakovaním.

Navštívte naše predajne

Sídlo a centrálny sklad

Sídlo a centrálny sklad

90041 Rovinka 77

Sídlo a centrálny sklad

90041 Rovinka 77

Tel. / Fax: 02 / 459 85 201

}

Otváracie hodiny

Po-Pi: 09:30 - 17:30  
So: Zatvorené  

 

Sídlo bratislava

Bratislava

Galvaniho 15/C

Bratislava

Galvaniho 15/C

Tel.: 02 / 4333 01 04

}

Otváracie hodiny

Po-Pi: 10:00 – 19:00
So: 09:00 – 15:00
Ne: zatvorené